<
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

0 224 713 43 48

0 544 654 43 47

   

 

Takvim

POLİTİKAMIZ

Politikamız

            Belgelendirme faaliyetlerimizde  Ulusal Yeterlilikler ve Ulusal Meslek standartlarına, ulusal/uluslararası standartlara ve ilgili yasal mevzuata uygun olarak, belgelendirme sürecinin tüm aşamalarında ana ilkeleri tarafsızlık, objektiflik, şeffaflık, bağımsızlık, gizlilik ve eşit muameledir.

            Ana değerimiz tüm belgelendirme sürecinde  tarafsız davranmak, belgelendirme faaliyetlerindeki objektifliği sağlayarak adil, fırsat eşitliğini gözeten ve etik ilkelere uygun belgelendirme faaliyetlerinde bulunmak,  belgelendirme faaliyetinin güvenliğini sağlamak, tarafsızlığa gölge düşürecek, dürüstlük ve hüküm bağımsızlığını tehlikeye sokabilecek hiçbir faaliyete izin vermemektedir. Yapılabilecek itiraz ve şikayetlerin mümkün olan en kısa süre içersinde yine tarafsızlık ve etik kurallarımız çerçevesinde sonuçlandırmak ana hedeflerimiz arasındadır.

            Tarafsızlığa karşı oluşacak tehditler devamlı olarak gözden geçirilerek tedbirlerin alınması. Tüm faaliyetlerimizin yürütülmesi sırasında ilgili mevzuatlar çerçevesinde tüm iş sağlığı ve güvenliği önlemleri gözetmek temel görevimizdir.